Realizacje

Wyjazd BRAZYLIA

  • INCETIVES
  • BRAZYLIA
  • Klient: PLAY

Mieliśmy przyjemność organizacji wyjazdu biznesowego dla największych partnerów firmy PLAY do miejsca które jest uważane za mekkę surfingową .Miejscem docelowym było założona wioska przez hipsów za wydmą Jericoacoara . Miejsce urokliwe z klimatem surf gdzie wszystko podpożądkowane jest  wiatrowi i Oceanowi . Na miejscu czekało na nas szkolenia kitesurfingu na lagunach , zachody słońca na wydmie , pokazy capoiery oraz pyszne jedzenie świerzutkich  owoców morza i pysznej wołowiny . Codzienne wyprawy umilały nam dzikie osiołki oraz przeprawy przez lasy mangrowe i delty rzek na które przemieszczaliśmy się buggy . Podzcas wyjazdu była zorganziowana konferencja biznesowa .


Wigilia FIRMOWA

  • EVENTS
  • POZNAŃ
  • Klient: RHENUS

Jak co roku w jeden z  Grudniowych wieczorów przygotowujemy duże wydarzenie poświęcone Wigili Firmowej Rhenus Logistics . Naszym zadaniem jest przygotowanie odpowiedniego menu , przygotowanie scenariusza imprezy , przygotowanie "key visual" wydarzenia , dobór odpowiednich atrakcji , zadbanie o oprawę techniczną wydarzenia . Chcemy aby podczas tego typu wydarzeń wszyscy uczestnicy wczuli się w klimat Świąt Bożego Narodzenia oraz spędzili ten czas jak najbardziej zintegrowani .


PIKNIK RODZINNY

  • EVENTS
  • BAŁTÓW
  • Klient: PLAY

Tym razem przygotowywaliśmy Zimowy Piknik Rodzinny dla parcowniów Play . Zadaniami naszymi było : wybór mijesca , przygotowanie konkurencji i atrakcji dla dzieci i dorosłych , organziacja zawodów narciarsko snowboardowych , organziacja szkoleń narciarsko snowboardowych , baza noclegowa , catering , oraz organziacja wieczoru piknikowego . Uczestnicy przyjechali do nas już z samego rana aby skorzytsac jak najwiecej z atrakcji oraz przygotować się sumienie do zawodów . Po całym dniu spędoznym na stoku odbyła się wspólna biesiada ,  było rozdanie nagród zdjęcia na podium , nagrody za udział w tarkcjach . Było zabawnie , sportowo i profesjonalnie .

Kontakt

Dane Firmy :

Surfevent Michał Szatkowski 
ul. Sucharskiego 6c/3
56-400 Poznań

NIP 911-175-01-28

Adres Korespondencyjny :

My Events s.c.
ul. Nad Wierzbakiem 33/11
60-611 Poznań

+48 601 619 635
m.szatkowski@myevents.pl

facebook.com/myevents
vimeo.com/myevents

Formularz kontaktowy

do góry