Realizacje

PRZYKŁADOWE REALIZACJE INCENTIVES

  • INCENTIVES
  • BIZNESOWE SPOTKANIA , NAGRODY , KONFERENCJE , MOTYWACJA, 
  • REALIZACJE : 6 - 250 OSÓB

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem miejsca i atrakcji dla swoich pracowników i nie wiecie co będzie najlepszym wyborem ? Spokojnie jesteśmy po to żeby pomóc doradzić i przekonać merytorycznie co do wyboru oferty . Kierujemy się zasadą " Zróbmy to Najlepiej ale w ramach racjonalnych kosztów " . Jeśli wydaje nam się że droższy wyjazd musi być lepszy , to jesteśmy tego zaprzeczeniem . Stawiamy na pomysł i kreatywność całego naszego Teamu bo to powoduje że nasze wyjazdy są oryginalne dedykowane dla klienta w dobrym smaku i w dobrej cenie :) ale wszystko na najwyższym poziomie . Podczas przygotowywania oferty to właśnie my podpowiemy co warto czego nie , wiemy jak zbudować wyjazd który będzie bezcenną wartością , bo taki jest cel , pozostawić jak najlepsze wspomnienia , emocje , relacje . DOŁĄCZ do nas i zostań częścią naszej wspaniałej Podróży :) :) 


PRZYKŁADOWE REALIZACJE EVENTS

  • EVENTS
  • INTEGRACJA , KONGRESY , GALE , KONFERENCJE , JUBILEUSZE
  • REALIZACJE : 10 - 2500 OSÓB

Planujesz dla swoich pracowników przygotować : Konferencje , Galę , Jubileusz firmy . Gratuluję :) To znaczy że Twoja firma dba o Swoich pracowników , docenia ich wysiłek stawia na rozwój i nagradza za przepracowny wspólnie czas . Jesteśmy tu po to żeby ten wyjątkowy event dla firmy przygotować z należytym profesjonalizmem tak żeby oczarował wszystkich jego uczestników . Schemat jest prosty ustalamy profil grupy , ilość uczestników wybór najlepszego miejsca przgotowanie całej oprawy wydarzenia i...... Wszyscy będą  o tym wydarzeniu rozmawiać przez długi czas .        


PRZYKŁADOWE REALIZACJE PIKNIKI 

  • PIKNIKI RODZINNE
  • INTEGRACJA , PIKNIKI FIRMOWE , ZAWODY FIRMOWE 
  • REALIZACJE : 50 - 2000 OSÓB

Pikniki Rodzinne rządzą się swoimi prawami :) ale w tym miejscu musimy się przyznać że oczkiem w głowie stają się nasze pociechy . I to właśnie przy tworzeniu ofert z całą  naszą kreatywnścią  skupiamy się  najmocniej na Dzieciach i wszelkie atrakcje są przygotowywane z myślą właśnie o nich ,ale spokojnie Rodzice też mają co robić a właściwie wspólnie razem spędzić ten czas na dobrej zabawie , wspólnym uczestnictwie w atrakcjach podczas których wywołujemy najwspanialsze emocje wśród naszych uczestników . Czy organizujemy piknik czy zawody myśl przyświeca jedna " Wspólnie spędzić czas na dobrej zabawie "

Kontakt

Dane Firmy :

Surfevent Michał Szatkowski 
ul. Sucharskiego 6c/3
56-400 Poznań

NIP 911-175-01-28

Adres Korespondencyjny :

My Events s.c.
ul. Nad Wierzbakiem 33/11
60-611 Poznań

+48 601 619 635
m.szatkowski@myevents.pl

facebook.com/myevents
vimeo.com/myevents

Formularz kontaktowy

do góry